Shkëndije Mujaj e re me pseudonim “Kallashi” (FOTO LAJM)

Flitet se do të jetë bomba e skenës shqiptare, pasi ajo ka menduar se do t’i futet rrugës së muzikës, ndërsa në rrjetin e saj social është duke bërë namin me foto shumë “hot” dhe provokuese. Deri tani ka vetëm një pseudonim që e përdor, "Kallashi Kodresha", e që në këtë profil shfaqet gjatë linkut edhe një emër tjetër si Adelina Hoxha, por nuk dihet ende emri i saj i vërtetë.

Mësohet se vajza është një valltare e njohur, e cila dëshiron t’i hyjë edhe botës së muzikës, madje ka gati këngën e saj të parë, punuar nga "Dj Wron Don". Gjithashtu ajo ka besim se do të jetë një artiste shumë e pëlqyer dhe e ndjekur, edhe falë formave të saj.

"Kallashi" është nga Kosova dhe, siç duket, ia ka marrë të gjithë vëmendjen e dikurshme aq të madhe që kishte këngëtarja me poza "hot", Shkëndije Mujaj.

Por a do të rrëmbejë ajo edhe fansa me zë apo do të jetë vetëm një kërcimtare elektrizuese, kjo pritet të shihet. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2013, ora 15:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori