Shkëlqeu në fejesë, por sa kushton fustani me lule i Armina Mevlanit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre.

Ceremonia e fejesës u mbajt Pallatin e Brigadave, ku ishin të ftuar vetëm 30 të ftuar, dhe të gjithë këta njerëz të afërt të familjes.

Armina ka zbuluar që ditën e djeshme, veshjen e saj vërtetë të bukur dhe shumë elegante.

Një fustan i markës Dolce&Gabbana i zbukuruar me lule. Ky fustan e ka nxjerrë një princeshë të vërtetë Arminën dhe e ka justifikuar poltësisht çmimin e kripur prej 4000 eurove. /albeu.com/


Shtuar më 15/10/2018, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori