Shkel rregullat e qarkullimit rrugor, ndëshkohet këngëtarja (FOTO LAJM)

Këngëtarja Adelina Berisha, teksa është gjobitur nga një polic shumë seksi, nuk e ka vrarë shumë mëndjen por ka vijuar me planet e saj. Fotot të cilat qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë këngëtaren e cila nuk ka zbatuar rregullat e qarkullimit rrugor.

Ajo i është bindur policit, dhe më pas është parë të shëtisë me një mikeshën e saj. Nuk dihet se ku ka gabuar ajo, por ngjarja ka ndodhur në rrugët e Prishtinës. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori