E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Shkaktoi panik të qytetarët, ja çfarë kishte brenda valixhja (FOTO LAJM)

Pëlqej
Policia e Tiranës është njoftuar mesditën e sotme për një çantë të dyshimtë te ‘21 Dhjetori’ në Tiranë.

Zona ku ndodhej çanta u rrethua mënjëherë nga uniformat blu.

Por në fakt e gjitha ka rezultuar një alarm fals pasi në valixhe kishte vetëm rroba.

Mesa duket valixhja është harruar nga një e moshuar e cila ka telefonuar vetë policinë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2017, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori