Shitet "Beckingham Palace" (FOTO LAJM)

Pëlqej
David dhe Victoria Beckham kanë shitur rezidencën e tyre të famshme "Beckingham Palace" për një shifër rreth 14 milionë euro. Shtëpia e famshme në Britaninë e Madhe, që shpesherë ka qënë më e përfolur se edhe vetë Buckingham Palace nuk dihet ende se kujt i është shitur.

Çifti Beckham po përgatiten për tu transferuar në rezidencën e re që ka një vlerë prej 53 milionë eurosh. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori