Tragjike, përplaset për vdekje në mes të Tiranës zyrtari i lartë i Gardës
Shikoni si e ka festuar sot Anita Haradinaj Ditën e Pavarësisë së Kosovës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sot Kosova ka festuar 9-vjetorin e Ditës së Pavarësisë, ndërsa rrugët e Kosovës janë mbushur plot me qytetarët të cilët mbajnë flamuj në duar.

Por, kjo ditë duket se nuk ka qenë shumë e hareshme për Anita Haradinajn, e cila e ka pritur këtë festë e mërzitur, për shkak se bashkëshorti i saj nuk e ka festuar me të këtë ditë të rëndësishme për Kosovën.

"Gezuar dita e Pavaresise!! Me shprese qe Dite te mira do të vijn, me Drejtim te Ri dhe te ardhme te ndritshme!!!

#shtetinukndertohetmestatusaneFB", ka shkruar zonja Haradinaj në "Facebook". /albeu.com/

Shtuar më 17/02/2017, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori