Shikoni sa i është fryrë barku Adelina Ismajlit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, bashkë me bashkëshortin e saj Valin, u kanë uruar fansave Vitin e Ri.

Adelina është duke kaluar peridhë të bukur të shtatzënisë, asaj tashmë i është fryer barku dhe po duket për mrekulli. Këngëtarja së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.
Shtuar më 01/01/2017, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.