Shikoni këtë majmun që luan me fëmijën e vet sikur të jetë njeri (FOTO LAJM)

Fëmijët janë të shtrenjtë për prindërit.

Kjo nuk vlen vetëm për njerëzit, por edhe për kafshët.

Një fotografe në Afrikën e Jugut ka filmuar një moment shumë interesant dhe emocionues, pasi shihet se si një majmun luan me të voglin e saj njësoj si një njeri.

Fotografja tha se kjo është një skenë që e shohim shpesh tek njerëzit, ku nëna apo babai fëmijën e ngre në ajër dhe atij i duket sikur fluturon, por të njëjtën gjë ka bërë këtë herë një majmun./albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori