Shi dhe breshër në Prizren (FOTO LAJM)

Pëlqej
Shiu i rrëmbyeshëm dhe breshëri ka "pushtuar" rrugët e Prizrenit.

Përmbytja ka bërë që shumë qytetarë të kenë probleme nga më të ndryshmet në përditshmërinë e tyre.

Po ashtu, probleme ka patur edhe në automjete, të cilat e kanë patur të vështirë të lëvizin nëpër rrugët e qytetit, transmeton PrizreniPress.

Nga shiu e era e kanë pësuar edhe drunjtë që kanë penguar qarkullimin nëpër rrugën “Adem Jashari”. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori