Shfaqen imazhe të reja të LG G3 (FOTO-LAJM)

Shfaqen imazhe të reja të LG G3. Smartphone pritet të dalë në treg në tre ngjyra të ndryshme - të bardhë, ari, dhe gri. Në imazhet më lartë shihet IR Blaster dhe mikrofoni dytesor për anulimin e zhurmës.


LG G3 është planifikuar për të dale zyrtarisht këtë muaj, më 27 maj. Smartphone "high-end" do të shfaqë specifikime të ngjashme me ato qe jane prezantuar ne Japoni. Ato përfshijnë ekran qHD 5.5 ", Snapdragon 801 SoC, dhe kamera 13MP me video 4K. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2014, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori