Shëtitje me jaht në Jug dhe shampanjë, ditëlindja e veçantë e Luanës (FOTO LAJM)

Dita e djeshme ka qenë e shënuar për familjen Vjollca pasi Luana ka pasur ditëlindjen.

Ajo e ka festuar ditëlindjen e saj të 26 në Jug të shqipërisë.

Moderatorja ishte bashkë me Marinën, motrën Lira që jeton jashtë vendit, 2 vajzat e kësaj të fundit, motrën tjetër Marseda dhe këngëtaren Evi Reçi.

Vetëm disa kohë më parë u zbulua lidhja e gjakut që ekzistonte mes Reçit dhe motrave Vjollca.

Vajzat kanë festuar në një nga plazhet e jugut shqiptar, duke shëtitur me një jaht. Nga fotot dhe videon e shpërndara nga Luana ne Instastory, të gjitha duken të lumtura e të buzëqeshura. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2017, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori