Shën Valentini i parë me Mark Frrokun, si e uroi publikisht Rudina (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj po përjeton shumë e dashuruar romancën me ish-deputetin Mark Frrokun.

Pasi bëri lidhjen publike moderatorja nuk ka nguruar të publikoj foto me partnerin në çdo moment dhe patjetër që të gjithë po prisnit foton e Rudinës dhe Frrokut për këtë Shën Valentin.

Nëpërmjet një fotoje në InstaStory Rudina ka uruar markun thjeshtë më një "Gëzuar Shën Valentinin"/.albeu.com/
Shtuar më 14/02/2020, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori