Shën Valentin në shtëpinë e Zhulietës, Gjikon bën super tatuazhin për Elitën (FOTO LAJM)

Gjikon dhe Elitën i kemi parë para 2 vitesh për Shën Valentin në Verona, dhe pikërisht në shtëpinë e Zhulietës duke festuar në mënyrën më romantike festën e të dashuruarve.

Dhe përëri ditën e djeshme çifti e festoi në të njëjtin vend dhe sollën përsëri të njëjtën foto, por këtë herë me Zërin ën krah.

Gjithashtu Gjiko ka bërë edhe një tatuazh të cilin e ka ndarë me ndjekësit.

Në pulpën e këmbës reperi ka skicuar familjen e tij të vogël dhe ishte mjaft e veçantë dhe domethënës./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2020, ora 09:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori