Shembet papritur ura në Kolumbi, dhjetëra të vdekur (FOTO LAJM)

Albeu.com
Një urë rurale në Kolumbi është rrëzuar papritur, duke vrarë të paktën 11 njerëz dhe duke plagosur disa të tjerë, raportet në mediat lokale, e cila besohet se është shembur për shkak të peshës së tepërt.

Ura është një tërheqje turistike lokale dhe ishte e mbushur me njerëz që po shijonin vendpushimin publik, shkruan "BBC".

Fëmijët e vegjël janë në mesin e të vdekurve që ndodhëshin në urë në kohën kur ajo u rrëzua nga 80 metra lartësi. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 09:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori