Shembet kodra afër pendës së Likovës (FOTO LAJM)

Kodra, afër pendës së Likovës është shembur.

Kjo rrugë lidh Malësinë e Karadakut me Likovën dhe Kumanovën, raporton gazeta “Lajm”.

Toka e shembur ka paralizuar lëvizjen e makinave në këtë rajon./albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori