Shefi i zyrës së BE-së i dorëzon progres-raportin Mustafës (FOTO LAJM)

Samuel Zbogar i dorëzon progres-raportin për Kosovën kryeministrit Isa Mustafa
Shefi i zyrës së BE-së për Kosovën, Samuel Zhbogar, ia ka dorëzuar Raportin e Progresit për vitin 2015 Kryeministrit të Republikës së Kosovës Isa Mustafa.

Takimi Zhbogar-Mustafa është zhvilluar në zyrën e Kryeministrit ku kanë marrë pjesë anëtarët e kabinetitKryeministrit, si dhe përfaqësues të tjerë ndërkombëtar.

Në raporton e KE-së numërohen shumë arritje por edhe mangësi të qeverisë së Kosovës. /albeu.com/

Shtuar më 11/11/2015, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori