Sharë e pështyrë, Meta dhe Rama shtrëngojnë duart për sytë e botës (FOTO LAJM)

Akuzat mes Ramës dhe Ilir Metës kanë qenë të forta gjatë viteve të fundit me një rivalitet, të cilin nuk e kanë patur edhe me kundërshtarët klasik politik të dy liderëve të majtë.

Megjithatë, gjatë ditës së sotme ata janë fotografuar nga LSA duke i shtrënguar dorën njëri-tjetrit, në një situatë të sikletshme, cila pasqyrohet edhe na plastikën e fytyrës.

Rama dhe Meta janë takuar në ceremoninë e 10 vjetorit të futjes së Shqipërisë në NATO, ku të pranishëm ishin ushtarëk dhe diplomatë vendas dhe të huaj. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2019, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori