Sfidon vajzat e reja, s'do ta besoni se vjeç mbush sot Gjyste Vulaj (FOTO LAJM)

Një ndër këngëtaret e para guximtare që thyeu "tabu" në skenë feton sot ditëlindjen.

Ajo është Gjyste Vulaj.

Mirëpo, duket se Gjystja nuk njeh moshë, pasi ajo vazhdon të jetë po aq e re sa shumë vite më parë.

Sot këngëtarja ka ditëlindjen dhe ka mbushur 43 vite. Nga pamjet e publikuara në Instagram, ajo ka organizuar një festë private.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar Vulaj, ndërkohë urimet e shumta nuk kanë munguar.
Shtuar më 09/07/2020, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori