Sfidë kompanive të mëdha, marangozi shpik kondicionerin që ftoh me ujë (FOTO LAJM)

Atij iu desh një radiator i vogël makine si edhe helika e prishur e një freskuese normale.
Halli të bën të kërkosh zgjidhje të ndryshme.

Kështu ka ndodhur edhe me një marangoz turk, i cili në mungesë të një kondicioneri, e ka shpikur atë më mjete rrethanore.

Ndiqni në galesinë e mësipërme historinë e marangozit dhe si e shpiku kondicionerin e tij!






Shtuar më 01/09/2018, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori