S'është më sekret, ky është babai dhe motra e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Pëlqej
Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të njohur në Shqipëri.

Prej më shumë se 20-vitesh ai drejton "Opinion" një ndër emisionet më të ndjekura politike në Shqipëri.

Pavarësisht famës që ka, Blendi Fevziu ka zgjedhur të mbajë jetën e tij private larg medias, pavarësisht interesit të lartë të gazetarëve.

Në foton e bashkëngjitur lajmit nga Mapo.al mund të shikoni babain dhe motrën e Blendi Fevzit. Fotoja është realizuar në vitin 2014 në Stamboll. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2018, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori