Sërish probleme me drejtësinë, Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë! (FOTO)

Reperi Stresi ka pasur sërish probleme me drejtësinë!

Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, ai ka bërë një aksident në Prishtinë.

Reporteri.net mëson se ai ka goditur me veturë një këmbësore që po kalonte vijat e bardha.

Siç shihet në fotot e siguruara, aksidenti ka ndodhur tek vendi i quajtur “Qafa”.

Sipas mediave në Kosovë, gruaja ishte duke kaluar në vijat e bardha kur vetura e Stresit e goditi duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia ka mbarritur në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për zbardhjen e aksidentit.

Shtuar më 15/08/2019, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori