Selena Gomez seksi me të kuqe (FOTO LAJM)

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomes ka bërë një dizajn të veçantë të bikineve ku ka fshehur shenjën e saj në veshkë…pasi ish i dashuri i saj, Justin Bieber është parë duke e kërkuar atë në rrjetet sociale.

Sirena 25 vjeçare ka dizajnuar veshje edhe të tjera, enkas, për shkak të shenjës së saj tek veshkat ku është bërë operacion me 2017.

Ajo është dashur të transplantoi veshkën pasi që ajo ishte dëmtuar nga Lupusi.

Linja e saj e veshjeve –quhet Krahs Swim-dhe është debutim në këtë treg i shoqes se Selenas, Theresa Mingus.

Linja "Selena x Krahs Swim" do të lansohet të enjten. /albeu.com/Shtuar më 01/05/2019, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori