E FUNDIT/ Digjet makina e drejtorit të Hipotekës
Seksbomba filipinase është e papërballueshme në fotot e reja (FOTO LAJM)

Daphne Joy është e lumtur që pranvera ka nisur.
Dhe, për të dëshmuar se sa e gëzuar është për motin më të ngrohtë, modelja filipinase ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Seksbomba aziatike është shfaqur me një kostum joshës të larjes, teksa po shijonte një pushim ëndrrash në Bali.

Bukuroshja, e cila ka një fëmijë nga lidhja që ka pasur dikur me reperin e famshëm, 50 Cent, i ka treguar po ashtu 1.3 milion ndjekësve të saj se i është nënshtruar një trajtimi laserik.

Ajo ka zbuluar se ka hequr qimet nga këmbët, krahët, por edhe nga zonat intime, për t’u dukur sa më seksi. /albeu.com/

Shtuar më 24/03/2019, ora 23:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori