S’e kishim parë prej kohësh! Si duket Laura Vorpsi pas lindjes së fëmijës së dytë (FOTO LAJM)

Në muajin shkurt të këtij viti, ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, u bë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe bashkëshorti, Theodhori Cami u bënë me djalë, tre vite pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre të parë.

Daljet e saj në publik kanë qenë të rralla, mirëpo së fundmi Laura është fotografuar nga “Revista Bordo”, teksa ndodhej në prezantimin e librit të ri të Grida Dumës.

32-vjeçarja shfaqet në super formë fizike, megjthëse ka vetëm disa muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

E veshur me një kostum ngjyrë bezhë, make-up të thjeshtë dhe flokët e lëshuara, Laura ka shkëlqyer gjatë promovimit të libritGrida Dumës.
Shtuar më 18/10/2019, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori