Sara korigjon Ledion Liçon (FOTO LAJM)

Kanë kaluar një vit që kur Ledioni dhe Sara janë bërë prindër. London Noor i dha epitetin nënë trashëgimtares së Top Medias.

Ndonëse shumë vonë zbuluan fytyrën e djalit të tyre, ata tani nuk hezitojnë të publikojnë momente me të birin.

Këtë herë moderatori Ledion Liço ka publikuar disa nga mesazhet private që i ka dërguar partnerja e tij Sara Hoxha.

Ajo ka korrigjuar disa nga postimet e Ledion në anglisht duke treguar kështu se është një perfeksioniste e vërtetë. "Sara kryeredaktorja,"-ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori