Sara Hoxha tregon sesi është mëngjesi i saj (FOTO LAJM)

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha është bërë shumë aktive kohët e fundit në rrjete sociale dhe ka publikuar një foto mjaft të ëmbël mëngjesin e sotëm.

Në këtë foto shfaqet partneri i saj moderatori Ledion Liço së bashku me djalin e tyre London Noor, i cili rritet çdo ditë e më shumë.

Sara ka treguar që është një nënë shumë e përkushtuar dhe shumë e dashur dhe e përkujdesshme. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori