Sara Hoxha feston ditëlindjen me shumë ëmbëlsi (FOTO LAJM)

Dyshja e njohur e ekraneve tona, Ledion Liço dhe Sara Hoxha, para 1 viti morën dhuratën e tyre më të madhe të jetës, djalin Londonin.

Me të ardhur në jetë ai gjithçka ka ndryshuar tashmë për ta e dashuria e tyre veçse është rritur edhe më tepër.

Dita e sotme shënon një tjetër moment mjaft special në familjen e tyre. Sara feston ditëlindjen. Pas urimt që mori nga motra e saj Lori, ajo ka publikuar në rrjetete një foto ku shfaqet së bashku me vogëlushin e saj London Noor, përballë tortës së ditëlindjes. “Kjo ditë nuk mund të ishte më e ëmbël”,-përfundon Sara në rrjete sociale. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori