Samsung sjell modelin e ri Galaxy S6 Active (FOT LAJM)

Samsung po punon për pajisjen e tij më të fundit Galaxy S6 Active (SM-G890A).

Galaxy S6 Active do të vijë me një ekran 5.1-inç QHD Super AMOLED+, të cilin e ka edhe Galaxy S6. Po ashtu vjen me procesorin Exynos 7420, 3 GB RAM memorie dhe 32 GB memorie të brendshme.

dallim nga Galaxy S6 ky telefon pritet të jetë pak më i madh, dimensionet e tij janë 73,6x146,9x8,8 mm, ndërsa baterinë do ta ketë më të fortë prej 3500mAh. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori