Samsung prezanton Galaxy Mega 2 (FOTO-LAJM)

Faqja zyrtare e Samsung në Tajlandë publikon imazhe të Samsung Galaxy Mega 2. Samsung Galaxy Mega 2 ka një ekran 6” 720p dhe është më e madhe se Galaxy Note 4 me ekran 5.7". Ai zëvendëson Mega-n e vjeter 5.8 "dhe 6.3" duke vendosur per nje rruge te mesme.

Nën kase ka një chip Exynos 4415 me një procesor quad-core 1.5GHz, 1.5GB RAM, kombinim kamerash 8MP dhe 2.1MP, lidhje LTE dhe një opsion per SIM të dyfishtë.

Shtuar më 23/09/2014, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori