Sakrifica ekstreme e 12 aktorëve për një rol në film (FOTO LAJM)

Tom Hardy, Bronson
Angazhimi në role të ndryshme, shpesh herë u ka kushtuar shtrenjtë aktorëve të hollivudit.

Humbja e peshës ose shtimi i masës muskulore, zgjatja e flokëve dhe mjekrës, janë disa nga transformimet e pabesueshme të tyre.

Për më tepër ndiqni transformimet e kinematografisë në fotogalerinë e mësipërme.
Shtuar më 02/06/2020, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori