Saimiri çmendi vajzat në "Love Story"? S'keni parë ende babain e biznesmenit (FOTO LAJM)

Ne TV Klan nisi spektakli "Love Story", formati i cili mbërtheu publikun para ekranit. Në qendër të këtij formati është Saimiri, i cili është në kërkim të princeshës së tij dhe dhjetëra vajza garojnë për të zënë “fronin” e princeshës.

Saimiri i çmendi vajzat duke qenë një mashkull bukurosh, i palestruar dhe seksi, por prisni se s'keni parë ende babain e tij.

Babai i Saimirit quhet Petrit dhe jeton gjithashtu në Gjermani. Ai është i mbajtur dhe shumë simpatik, siç shihet në fotot e mësiperme.

Shtuar më 18/11/2020, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori