Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e parë dhe emrin (FOTO LAJM)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto të djalit të vogël, ndërsa ka vendosur ta quaj Goliku.

Tahiri dhe bashkëshortja e tij Fatlinda Berisha, kanë edhe një djalë më të madh 8 vjeçar. /albeu.com/


Shtuar më 19/04/2019, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori