Sa shumë është rritur djali i Majkit dhe Majlindës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish- e dashura e reperit Majk, Majlinda Zeka është duke shijuar të qenit nënë.

Ajo së fundmi ka publikuar në Instagram një fotografibirit Roan, i cili sot mbush nwntw muaj.

''9 muaj sot'', ka shkruar ajo mbi fotografi në të cilën vogëlushi të rrëmbente zemrën me fytyrën engjëllore. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori