Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM)

Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. Lajmi bëri xhiron e rrjetit, pasi dyshja kishte treguar prej kohësh se ndiheshin shumë të dashuruar.

Së fundmi eksperti i njohur i bizhuterive, Simon G. Jeëerly ka treguar se unaza që Max i dhuroi Demit duke e propozuar kushton plot 500.000$.

Demi ndau disa foto nga momenti special, duke treguar lumturinë e madhe pas këtij hapi kaq të rëndësishëm.

Shtuar më 24/07/2020, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori