Sa dollarë kushtojnë veshjet e Kate Middleton? Mediat britanike zbulojnë shifrat (FOTO LAJM)
Kate Middleton është padyshim një nga personazhet më të dashur dhe më të pëlqyer për publikun në mbarë botën.

Dukesha e Kembrixhit dhe gruaja e Princi William kohët e fundit përvec ëmbëlsisë dhe thjeshtësisë që e karakterizon është përfolur shumë edhe për mënyrën si vishet dhe stilin që ka.

Daily Mail ka bërë një përmbledhje të veshjeve të saj më të mira dhe gjithashtu edhe sesa ka kushtuar veshja në total.

Albeu.com e sjell për ju këtë përmbledhje në galerinë më lart. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2021, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori