Ruloti më i vogël në botë (FOTO-LAJM)

Një mekanik ka ndërtuar rulotin të vogël në botë me një gjerësi vetëm prej 1.4 metrash. Pavarësisht nga madhësia e saj të vogël mini-shtëpia lëvizëse ka brenda saj një sobë, një lavaman, një tavolinë dhe një krevat.


Duke qenë se mjeti klasifikohet si një bicikletë, perdosruesi nuk paguan asnje takse. Ruloti i emertuar si "cramper-van", është ndërtuar nga Andy Saunders. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2013, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori