Rudina zbulon anën romantike, çfarë do t'i dhurojë Markut për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Shën Valentini po afron dhe të gjithë ata që janë të dashuruar, të fejuar apo të martuar, po mendojnë për dhuratën apo surprizën që do i bëjnë partnerit. Rudina Dembacaj kërkoi ndihmën e ndjekësve dhe arriti të gjejë një dhuratë pa harxhim fare.

70% e ndjekësve që i kanë shkruar Rudinës kanë pasur këtë mendim: “S’ka dhuratë më të bukur se dashuria jote”.

Kështu Rudina ia lexoi të gjitha mesazhet Markut dhe shpëtoi nga dhurata.

Shtuar më 10/02/2021, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori