Rudina Magjistari shtatzënë (FOTO LAJM)

Një mik i prezantueses së dashur për publikun shqiptar Rudina Magjistari ka thënë se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Përpos historisë së dashurisë me Xhavit Bajramin, kampionin e kick boxing, Rudina Magjistari po përjeton një moment të veçantë në jetën e saj.

Lajmi nuk është konfirmuar ende zyrtarisht nga vetë ajo e cila është në fillimet e shtatzënisë së saj, por një mik i saj ka zbuluar këtë detaj të veçantë në jetën e saj.

Prej kohësh Rudina dhe Xhaviti po përjetojnë një histori të bukur dashurie. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2014, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori