Rudina Hajdari bën gafën e rradhës në tentativë për të ironizuar Metën (FOTO LAJM)

Këtë të dielë Presidenti Ilir Meta ka postuar një foto ironizuese nga plazhi në lidhje me zgjedhjet qaë po mbahen me veçse kandidatët e PS-së, ndërsa deputetja e opozitës Rudina Hajdari e ka ripostuar në tëitter foton me qëllim po ashtu ironizimin e Presidentit.

Ajo që bie në sy është mesazhi i deputetes së re, e cila është shkruar në anglisht… por me gabime. Vajza e Azem Hajdarit në vend që të shkruajë Local election (zgjedhje lokale) ka shkruar local location (vendodhje lokale).

Kujtojmë se Rudina Hajdari ka jetuar për një kohë të gjatë në SHBA, atje dhe ku ka studiuar.
Shtuar më 30/06/2019, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori