Rudina Dembacajt nuk i ndahen hallet, moderatorja përfundon në spital (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur për publikun e shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj ka përfunduar sot në spital. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo duke postuar dy foto ku shfaqet duke marrë serum.

Aktorja dhe moderatorja nuk e ka bërë të diutur diagnozën, por me siguri bëhet fjalë për lodhje dhe mbingarkesë duke qenë se Rudina ka qenë shumë e angazhuar këto kohë si me emisionin, biznesin apo teatrin.

Kujtojmë që Rudina është komentuar shumë së fundmi edhe për ndarjen nga bashkëshortit.

Shtuar më 09/12/2019, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori