E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Rroftë batanija, se "shteti" ka halle të tjera (FOTO LAJM)

Gjimnazi Petro Nini Luarasi, Ersekë
Janë foto që nuk kanë nevojë për komente. Mbi të gjitha kur flasim për vitin 2015 dhe shekullin e XXI-të. Nxënës që ngrohen me batanije në orët e mësimit nuk besoj se mund ti keni parë në ndonjë vend tjetër normal.

Edhe pse temperaturat kanë arritur në disa gradë nën minus nxënës të gjimnazit "Partizani" në Tiranë dhe "Petro Nini Luarasi" në Ersekë kanë zgjedhur si zgjidhje batanijen për ti bërë ballë të ftohtit në klasa. Turp! /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori