Rrikthejmë vitet '80, modelet më trendi të kapseve dhe lidhëseve të flokëve (FOTO LAJM)

Nga karficat me perla e deri tek lidhëset e flokëve me ngjyra të viteve 80-ë, këtë vit aksesorët e flokëve janë një MUST. Çdo vajzë ka filluar ti përdori sepse përveç se në modë janë dhe funksionale.

Kështu që nuk është çudi që I shihni kudo në Instagram. Këtu, aksesorë do t’i japin flokëve tuaj personalitet ekstra dhe do t’ju ndihmojnë t’i rregulloni ato gjatë ditëve të këqija.

Ka dhe diçka të mirë rreth tyre fakti që nuk kushtojnë shumë. Hidhini një sy aksesorëve që duhet të blini këtë verë:


Shtuar më 19/07/2019, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori