Rikthehet Hilary Duff, fansat e përkrahin (FOTO LAJM)

Ditën e enjte, aktorja dhe këngëtarja Hilary Duff kishte hipur në një helikopter për të udhëtuar nga Santa Monika në San Diego, për një intervistë në radio. 26 vjeçarja ishte veshur mjaft thjeshtë, ndërsa atë e prisnin shumë fansa. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori