Rrëfen Kadri Veseli: Si e bëra gruan për vete (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili ka qenë i ftuar në emisionin satirik "Natën me Fatmir Spahiun", ka rrëfyer se si e ka kaluar Ditën e të Dashuruarve dhe si është njohur me bashkëshorten e tij.

"Shën Valentini për ne është çdo ditë, unë shpreh respekt të madh ndaj gruas dhe familjes.

Për këtë 14 shkurt kam qenë pothuajse tërë ditën në Kuvend.

Gruan e kam bërë për vete përmes shikimit, e dini edhe ju që jam ekspert në përpëlitje të syrit", ka thënë Veseli. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori