Rrëzohet nga shkallët e hotelit, vdes babai i Nicole Kidman (FOTO LAJM)

Babai i Nicole Kidman ka humbur jetën aksidentalisht në Singapor, pasi ka rënë nga shkallët në hotelin ku ndodhej. Ndonëse ai u transportua me urgjencë në spital, policia raportoi se 80 vjeçari kishte ndëruar jetë.

Babai i aktores ka humbur jetën aksidentalisht në një hotel në Singapor, ku ndodhej për të vizituar vajzën e tij Antonia. Policia e Singaporit ka thënë se 80-vjeçari u dërgua në spitalin “Tan Tock Seng” ku më pas u deklarua se kishte ndëruar jetë.

"Dr.Kidman ka rënë nga shkallët në dhomën e hotelit ku ndodhej, pasi kishte konsumuar mëngjesin" raporton Australian Womens Weekly. D.Kidman ishte një psikolog klinik në spitalin “Royal North Shore” dhe drejtues i departamentit të shëndetit mendor në “University of Technology” në Sidnei. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2014, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori