Rrėmbyes nga qielli (VIDEO-FOTO)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė ngjarje e frikshme por me njė fund tė gėzuar ėshtė regjistruar nė njė park tė Montrealit nė Canada. Njė shqiponjė pėr pak sa nuk ka rrėmbyer njė fėmijė njė vjeēar tė ulur nė lėndinė.

Shqiponja ka arritur tė ngrejė rreth njė metėr nė ajėr vogėlushin por pa mundur qė ta rrėmbejė atė. Personi qė shoqėronte fėmijėn ėshtė tmerruar nga kjo ngjarje ndėrsa
fėmija nuk pėsuar asnjė dėm. Kjo skenė ėshtė filmuar dhe videoja po bėn xhiron e botės.

Shqiponja e artė, ėshtė shpendi grabitqar mė i madh nė Amerikėn e Veriut dhe mund tė fluturojė deri nė 150 milje pėr orė. /albeu.com/

Shtuar më 19/12/2012, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.