Rrëmbeu kurorën, kush është vajza më e bukur në Shqipëri (FOTO LAJM)

Vajza më e bukur shqiptare për vitin 2018">2018 është shpallur Alba Bajrami.

Në konkursin e organizuar në zonën e pedonales në Tiranë u mbajt konkursi për shpalljen e vajzës më të bukur nga e gjithë Shqipëria.

Juria vendosi në fund të aktivitetit, referuar edhe nga votat e publikut që Miss Shqipëria 2018">2018 të shpallet vajza me numrin 2, Alba Bajrami.

Po ashtu, shoqëruesja e parë e miss-it u vlerësua Klea Krali dhe shoqëruese e dytë Klea Ndreka.

Çmimet në Miss Shqipëria 2018">2018

Miss Bikini Nr. 01 – Ada Demneri

Miss Eleganca Nr. 10 – Erisa Lengu

Miss Buzëqeshja Nr. 06 – Daniela Nezaj

Miss Fotozhenia Nr. 11 – Ervina Ahmeti

Miss Turizmi Nr. 22 – Maria Treinen

Miss Kinema Nr. 16 – Juliana Kapo

Miss Miqesia Nr. 21 – Lulzime Faria

Miss Press Nr. 03 – Antonela Nezha

Miss Internet Nr. 02 – Alba Barjami

Miss i Misseve Nr. 32 – Nensi Pasha /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 08:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori