Rregullat e ashpra mbretërore, rastet kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes (FOTO LAJM)

1.Gjithmonë duhet të veshin geta

Zbulimi i djeshëm se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë çorape të fëmijëve tregon se, protokolli i veshjes është një gjë me shumë rëndësi në botën mbretërore.

Mediat raportuan dje se, Meghan e mërziti Kate për këmbënguljen e saj që Princesha Charlotte të shkonte pa çorape në dasmën e saj dhe kjo nuk ishte hera e parë që ish-aktorja ka shkelur librin e rregullave.

Meghan ka treguar shpesh se nuk dëshiron që të bindet rregullave, që ndoshta sipas saj mund të jenë pa sens. Po ashtu edhe Kate mund të ketë bërë ndonjë shkelje tek-tuk.

Shtuar më 30/05/2020, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori