Rozana Radi nuk njeh moshë, "ndez" rrjetin me bikini (FOTO LAJM)

Rozana Radi po bën vite qe ka "tradhëtuar" muzikën për moderimin dhe po jep më të mirën e saj në këtë fushë.

Moderatorja është mjaft aktive në rrjetin social Instgram, edhe për shkak të biznesit por edhe për jetën e saj të përditshme.

Rozana ka zgjedhur Sanotrinin për të kaluar dia ditë të pushimeve të saj dhe nga atje ndan me ndjekësit në Instagram një foto me bikini në pishinë.

40-vjeçarja me format e saj mbulon në mënyrë perfekte vitet që ka mbi supe.

Por kjo nuk është foto e parë e këngëtares me bikini për këtë verë, në çdo foto ajo duket mjaft tërheqëse dhe fansat nuk ngurojnë ta komplimentojnë./albeu.com/
Shtuar më 13/08/2019, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori