Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Roza Lati i tregon të gjithve përse e mbajti të fshehtë deri më tani (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është një nga moderatoret më të përfolura për shkak të të folurës së saj pa dorashka e ndonjëherë thumbuese.

Pas fjalëve se ajo ishte e lidhur me Feron, Roza ka vërtetuar të kundërtën.

Instastoryn e saj ajo ka hedhur një foto me të dashurin e saj ku e ka mbuluar fytyrën me një zemër.

Djali të cilin Roza puth me kaq dashuri në postimin e fundit mendohet të jetë ai me të cilin ajo ka pohuar se është në lidhej prej 8 muaj.

Por ajo ka bwrw njw sqarim nw Instagrimm e saj se pse e ka mbajtur tw fshehtw lidhjen.

“E pra shokë dhe shoqe, të duash të mbash private jetën tëndë sentimentale mund të të kthehet si ‘boomerang’ herë për keq e herë për mirë. Mungesa e informacionit për kureshtarët i bën t’ju tejkalojë truri në fantazira që do të thotë, çfarë nuk kam dëgjuar për veten. Më kanë bërë për të dashur lloj lloj njerzish, alienësh, fantazmash. Kurrë nuk kam dal publikisht dhe të kem thënë ky është i dashuri im, sepse nuk e meritonte dikush këtë kurorë floriri kaq të rëndë t’ja vija mbi kok녔 – ka përfunduar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori